Nie myśl! Zacznij działać!

gru 8, 2022

Nie myśl! Zacznij działać!

Dziś porozmawiamy o braku motywacji, który dotyka osób zaczynających z treningiem.

Pewnie już nie raz, nie dwa przyszło Ci na myśl:
„To już zdecydowanie nie dla mnie”
„Jestem na to za stary/a”
„Nie chce mi się”
Twój brak motywacji i wiary we własne możliwości Cię ogranicza? Spokojnie, ten problem spotyka wiele osób. Nie jesteś jedyną osobą, która musi to przezwyciężyć. Wiesz co musisz zrobić? Przestać myśleć. Przenieś te energie na czyny. Działaj tu i teraz.
Wyznacz dla siebie cel! Wyrzeźbiona figura na lato? Powrót do dawnej formy? Zdrowszy tryb życia? Uprawianie w końcu swojego wymarzonego sportu?
Już masz cel? Świetnie. Czas na plan!
Ile czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcić na trening? Czy Twoje zdrowie pozwala Ci wykonywać te dyscyplinę? Czy potrzebujesz jakiegoś specjalnego sprzętu? Teraz jest moment, aby to wszystko ustalić. Jeśli planowanie treningu jednak jest dla Ciebie zbyt skomplikowane i nie wiesz za co najpierw się złapać – skontaktuj się ze mną, trenerem personalnym a udzielę Ci wszelkich wskazówek.
Pomogę Ci przekraczać Twoje granice powoli, tak abyś widział/a najlepsze efekty swojej pracy.
Moją pracą będzie również pomaganie Ci z motywacją, każdy ma dni kiedy mu się nie chce, jesteśmy tylko ludźmi. W takiej sytuacji przyda Ci się wsparcie z zewnątrz! Najważniejsze jest to abyś się nie poddał/a! Nie udało Ci się coś? Spokojnie zaczniemy od nowa, ważne abyś się nie zniechęcił/a, a pokochał/a aktywność fizyczną. Nie wrzucaj siebie od razu na głęboką wodę, małe kroczki, małe kroczki! To one przyniosą najlepszy efekt.
Ważne abyś zbyt dużo nad tym nie myślał/a. Ludzie, którzy za długo analizują, nigdy nie zaczynają działać i nie odnoszą sukcesów.
Także pamiętaj! Działaj! Teraz! Nie myśl! Życie jest za krótkie, aby nad wszystkim myśleć!
Skontaktuj się ze mną jeśli masz pytania lub potrzebujesz porady!