W końcu nastała ta chwila, w której mogę oficjalnie podjąć się pomocy w osiągnięciu Waszych celów zarówno sylwetkowych, sportowych oraz zdrowotnych i sprawić aby ich osiągnięcie stało się kwestią czasu.
Będąc jednocześnie spokojnym, że budowane przez lata, własne doświadczenie oraz zdobyta wiedza pozwolą mi znacznie skuteczniej sprawić aby ten proces, niezależnie od celu był bezpieczny, skuteczny i dał Wam efekt którego oczekujecie!
Jest to oficjalny początek mojej drogi trenerskiej, a wiedza którą dotąd zdobyłem jest zaledwie zalążkiem tej, którą dopiero zdobędę.
A ogromna chęć i możliwość do rozwijania się w swojej pasji jest najlepszą gwarancją że będziecie w dobrych rękach:)

Nie ma dróg na skróty. Można jednak wybrać ścieżkę, która nie będzie przypominała drogi przez mękę w drodze do upragnionego celu.
Jestem tu by Ci pomóc w trakcie tej drogi, którą sam rozpocząłem przed laty.
Z tym, że wkroczysz na nią bogatszy o moje doświadczenie i wiedzę, które pozwolą Ci podążać do celu szybciej i efektywniej.
Zatem zapraszam do współpracy wszystkich, zwłaszcza te osoby którym dotąd odmawiałem z uwagi na brak czasu i nadmiaru obowiązków.
Z tą chwilą rusza nabór dla Pierwszej grupy, tylko dla zdecydowanych i zmotywowanych osób, którym będę mógł pomóc – lista miejsc jest ograniczona.
Wszelkich informacji udzielę w wiadomościach prywatnych.

OFERTA

Prowadzenie online
Treningi personalne
Plany treningowe
Plan żywieniowy & suplementacyjny
Indywidualne podejście
Stały kontakt

Kontakt

Mail

trener.athleticteam@gmail.com

INSTAGRAM

ZwanekTrenuje

FACEBOOK

ZwanekTrenuje